Szkoła Podstawowa nr 2 wzięła udział w ogólnopolskiej akcji zainicjowanej przez naszą parę prezydencką, pod nazwą #sadziMY.
18 września 2020 roku Szkoła Podstawowa nr 2 wzięła udział w akcji zainicjowanej przez naszą parę prezydencką, pod nazwą #sadziMY, której celem jest zaangażowanie społeczeństwa w aktywną działalność na rzecz polskiego leśnictwa i ochrony przyrody.
W siedzibie Nadleśnictwa Strzelce w Hrubieszowie przy ul. Grabowieckiej, została naszej szkole wręczona przez Panią Burmistrz Miasta Hrubieszowa - Martę Majewską sadzonka świerka, której nasadzenia dokonała klasa 7D w ramach lekcji biologii ze swoim nauczycielem Panem Andrzejem Jurczyńskim oraz dyrektorem szkoły - Panem Marcinem Mrozem.
Tekst i foto: Marcin Mróz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz