Portal Rynek-Kolejowy.pl informuje, że samorząd województwa lubelskiego nie zamierza uruchamiać przewozów kolejowych do Hrubieszowa.
Prowadząca tam linia nr 72 jest czynna w ruchu pasażerskim dzięki dwóm parom kursów dalekobieżnych. Oferta nie zostanie rozszerzona o połączenia do Zamościa czy Lublina. Region wskazuje na brak potencjału demograficznego, niewystarczającą ilość środków finansowych w budżecie i niedostatki infrastruktury.
Więcej na portal rynek-kolejowy.pl »
(źródło: rynek-kolejowy.pl, fot. lubiehrubie.pl)
Zobacz też:
Hrubieszów: Pamiętają o weteranach - ZDJĘCIA, WIDEO
https://lubiehrubie.pl/wiadomosci/hrubieszow-pamietaja-o-weteranach-zdjecia-wideo/
[WIDEO]1763[/WIDEO]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz