Wiadomości

Zamknij

Pani Weronika Siatka nagrodzona przez Pierwszą Damę! Srebrne Świerki zaśpiewały na gali [ZDJĘCIA]

mae 14:38, 26.10.2022 Aktualizacja: 23:12, 18.10.2025
Skomentuj  Pani Weronika Siatka nagrodzona przez Pierwszą Damę! Srebrne Świerki…

Pani Weronika Siatka, przedstawicielka Gminnej Rady Seniorów w Hrubieszowie, zajęła drugie miejsce w I edycji konkursu "Razem dla Seniorów" pod honorowym patronatem Agaty Kornhauser-Dudy. Podczas uroczystości zaprezentował się zespół śpiewaczy "Srebrne Świerki".

25 października, w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, odbyła się gala wręczenia nagród w I edycji konkursu "Razem dla Seniorów". Został on zainicjowany z okazji Światowego i Ogólnopolskiego Dnia Seniora 14 listopada 2021 r. i odbywa się pod honorowym patronatem Pierwszej Damy - Agaty Kornhauser-Dudy.

Pani Weronika Siatka przedstawicielka Gminnej Rady Seniorów w Hrubieszowie, założycielka zespołu śpiewaczego oraz Klubu Seniora "Srebrne Świerki" w Kułakowicach Trzecich, aktywna i wspaniała osoba dająca przykład innym, zajęła drugie miejsce w kategorii "Seniorzy Seniorom".

­

Organizatorem Konkursu "Razem dla Seniorów" jest Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Zwycięzcami w I edycji konkursu w poszczególnych kategoriach zostali:

­

Młodzi Seniorom:

1. Jan Źrebiec.

2. Anna Maciejewska.

3. Alicja Gałęziowska.

­

Seniorzy Seniorom:

1. Bożena Sałacińska.

2. Weronika Siatka.

3. Stanisława Cymerman.

wyróżnienie: dr Anna Boraczyńska.

­

Organizacja, Instytucja, Podmiot gospodarczy - Biznes dla Seniorów:

1. Fundacja "Zwykła Rozmowa".

2. Fundacja Biedronki.

3. Zielonkowianie 60+/-.

­

Gminę Hrubieszów na gali wręczenia nagród razem z Panią Weroniką Siatką reprezentował wójt Tomasz Zając oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach Aleksandra Muzyczuk. Podczas uroczystości zaprezentował się również zespół śpiewaczy "Srebrne Świerki".

Serdecznie dziękujemy dla Pani Weroniki za reprezentowanie i promocję Gminy Hrubieszów oraz za zaangażowanie i podejmowanie działań i nowych wyzwań na rzecz osób starszych z naszego terenu - wyraża podziękowania Gmina Hrubieszów.

­

ZDJĘCIA:

źródło: Gmina Hrubieszów / Fot.: www.prezydent.pl

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%