Wiadomości

Zamknij

Spotkanie opłatkowe hrubieszowskich strażaków [ZDJĘCIA]

mae 07:30, 19.12.2022 Aktualizacja: 03:57, 19.10.2025
Skomentuj Spotkanie opłatkowe hrubieszowskich strażaków [ZDJĘCIA]

W dniu 16 grudnia 2022 r. w świetlicy hrubieszowskiej komendy odbyło się wigilijne spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli funkcjonariusze i pracownicy cywilni Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie oraz zaproszeni goście.

Komendant Powiatowy PSP mł. bryg. Piotr Gronowicz przywitał przedstawicieli władz samorządowych, funkcjonariuszy KP PSP w Hrubieszowie oraz druhów OSP z powiatu hrubieszowskiego. Podziękował druhom, pracownikom cywilnym, funkcjonariuszom i władzom samorządowym za wspólną pracę w minionym roku oraz złożył wszystkim życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Uczestnikom spotkania Słowo Boże przybliżył powiatowy kapelan strażaków kś. Bajwoluk Dariusz. Zaraz po życzeniach pracownicy oraz zaproszeni goście przełamali się opłatkiem życząc sobie nawzajem zdrowia, radości oraz ciepłej i rodzinnej atmosfery. Przy świątecznej choince i kolędach wszyscy przystąpili do spożywania wigilijnych potraw.

­

źródło i fot. KPPSP Hrubieszów / st. kpt. Marcin Lebiedowicz, Urząd Miasta Hrubieszów

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%