W dniu 16 grudnia 2022 r. w świetlicy hrubieszowskiej komendy odbyło się wigilijne spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli funkcjonariusze i pracownicy cywilni Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie oraz zaproszeni goście.Komendant Powiatowy PSP mł. bryg. Piotr Gronowicz przywitał
2022-12-19 07:30:09