Sport

Zamknij

Dalsze dobre występy Lekkoatletów Unii. Bielecki 9. w Polsce

mae 12:11, 09.09.2020 Aktualizacja: 09:27, 09.10.2025
Skomentuj Dalsze dobre występy Lekkoatletów Unii. Bielecki 9. w Polsce

W dniach 4 - 5 września 2020 roku w Białej Podlaskiej odbyły się lekkoatletyczne 37 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U23, a już dzień później Mistrzostwa Województwa Juniorów i Juniorów Młodszych w Lublinie. W jednych i drugich startowali reprezentanci MKS Unia Hrubieszów.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U23

Rzut oszczepem - 4.09.2020

  1. Cyprian Mrzygłód AZS AWFiS Gdańsk 75.34 m
  2. Dawid Wegner Start Nakło 69.83
  3. Oskar Trejgo Podlasie Białystok 69.11

...

  1. Aleksy Boroń UKS LA Warszawa 52.43
  2. Marcin Bielecki MKS Unia Hrubieszów 47.49

Bardzo dobrze wystartowała w tych zawodach reprezentacja Lubelszczyzny, ponieważ w klasyfikacji medalowej województwo lubelskie zajęło 2 miejsce a w punktacji województw 4 miejsce. Świetnie zaprezentowali się zawodnicy AZS UMCS Lublin, którzy zajęli 2 miejsce w klasyfikacji medalowej. Medale zdobywali również zawodnicy z AZS AWF Biała Podlaska, Agros Zamość i Agros Chełm.

Komunikat MMP U23 - PEŁNE WYNIKI

GALERIA

***

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów i Juniorów Młodszych

W niedzielę 6 września 2020 r. w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów i Juniorów Młodszych i 5. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA. W zawodach wystartowało 7 zawodników naszego klubu, którzy uzyskali kilka bardzo dobrych wyników.

Poniżej wyniki naszych zawodników.

Kacper Chmielewski 2005

- 110m ppł (91,4) - 17,13 (+0,6) rek. żyć., 200m - 25,85 (0,0) rek. żyć.

Kacper Pańko 2006

- 600m - 1:29,45 - rek. powiatu w wieku lat 14

Jan Śmietanka 2005

- 600m - 1:31,04 - rek. żyć.

Karolina Jańczuk Tomaszewska 2007

- 600m - 1:58,87

Olga Śmietanka

- 200m 26,26 (+0,5) rek. żyć., 800m - 2:21,40

Sandra Bęsiuk

- 800m - 2:34,99 - rek. żyć.

Filip Cierech

- 800m - 2:07,06 rek. żyć.

***

DLACZEGO?

W zasadzie miały to być mistrzostwa województwa juniorów i juniorów młodszych, ale na nazwie się tylko skończyło. Tym razem obyło się bez medali i dyplomów. Ciekawe dlaczego?

Opracował - mak

Foto i tam jest więcej - MKS Unia Hrubieszów Lekkoatletyka

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%