7 listopada, w Werbkowicach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Koluchstyl.
Tegoroczne wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Starosty Hrubieszowskiego Anety Karpiuk. W zawodach uczestniczyło 32 zawodników, którzy reprezentowali kluby sportowe z terenu województwa lubelskiego.
Koluchstyl jest sztuką walki, którą zawodnicy trenują w dwóch formach: sportowej - walka w parterze i bojowej.
Zawody odbyły się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zgodnie z obowiązującymi zasadami.
Wyniki
Drużynowo dzieci Kadeci i Juniorzy:
I miejsce - UKS Sportów Walki Werbkowice
II miejsce - Szkoła Podstawowa Malice
III miejsce - Sorga Zamość
Drużynowo Seniorzy:
I miejsce - Sorga Zamość
II miejsce - UKS Sportów Walki Werbkowice
III miejsce - Szkoła Podstawowa Malice
info i fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz