W dniach 17-18.07.2021 r. na lotnisku w Pile, rozegrano zawody Lotto Grand Prix Polski Modeli Swobodnie Latających klasy F1A standard. Na podium nie zabrakło i reprezentantów UKS Jedynki Hrubieszów.
Kilkudziesięciu zawodników rywalizowało w kategorii wiekowej junior oraz senior.
Wśród juniorów dwa pierwsze miejsca zajęli zawodnicy ze Środy Wielkopolskiej, a na najniższym stopniu podium stanął zawodnik z Hrubieszowa Paweł Gumieniak a jego kolega klubowy Kacper Hołuj zajął 6 miejsce.
W kategorii wiekowej senior zwyciężył zawodnik z Niemiec, drugie i trzecie miejsce zawodnicy z Piły, a na piątym miejscu instruktor Leszek Kryszczuk.
Drużynowo zawodnicy z Hrubieszowa tuż za podium na czwartym miejscu. Zwyciężyła ekipa ze Środy Wielkopolskiej na drugim miejscu Piła i na trzecim stopniu podium stanęła drużyna z Bochni.
Instruktor Leszek Kryszczuk:
- Zawody zostały przeprowadzone w bardzo dobrych warunkach atmosferycznych. Najmłodsza grupa zawodników startująca po raz pierwszy w tej klasie poradziła sobie dość dobrze, zdobywając wysokie miejsca.
(Opracował - mak, fot. UKS Jedynka Hrubieszów)
Zobacz też:
Lekkoatleci Unii Hrubieszów ze sponsorem i na obozie sportowym - ZDJĘCIA
https://lubiehrubie.pl/sport/lekkoatleci-unii-hrubieszow-ze-sponsorem-i-na-obozie-sportowym-zdjecia/
[WIDEO]1460[/WIDEO]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz