Lekkoatleci Unii Hrubieszów ze sponsorem i na obozie sportowym – ZDJĘCIA

Są sukcesy oraz operatywność są i sponsorzy. Sekcja lekkoatletyczna MKS UNIA Hrubieszów podpisała umowę sponsorską z PGE Dystrybucja S.A.

Reklamy

Powyższa umowa doszła do skutku dzięki pomocy burmistrza Hrubieszowa Marty Majewskiej, która przyczyniła się do jej sfinalizowania.

Z pozyskanych środków planuje się zakupić nowe stroje startowe i treningowe, aby zawodnicy godnie wyglądali i reprezentowali klub oraz miasto na wielu arenach sportowych.

***

W dniach 09-18 lipca 2021r. w Puławach zawodnicy sekcji lekkoatletycznej hrubieszowskiej Unii uczestniczą w klubowym obozie sportowym, w którym uczestniczy 15 zawodników pod opieką dwóch trenerów Mirosława Kamienia i Tomasza Magdziaka. Powyższy obóz doszedł do skutku dzięki uczestniczeniu klubu w projekcie „Upowszechnianie lekkiej atletyki w powiecie hrubieszowskim” realizowanym ze środków Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie. Dzięki obozowi zawodnicy mają okazję lepiej przygotować się do kolejnej części sezonu oraz nadchodzących mistrzostw kraju w kolejnych kategoriach wiekowych i innych zawodach.

(Opracował – mak, fot. facebook.com / MKS Unia Hrubieszów Lekkoatletyka)


Zobacz też:

Piłkarski turniej charytatywny dla Piotrusia i Frania. Zebrano 2100 zł – ZDJĘCIA

Piłkarski turniej charytatywny dla Piotrusia i Frania. Zebrano 2100 zł – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie