Sport

Zamknij

Turniej tenisa stołowego [ZDJĘCIA]

mae 11:38, 30.01.2023 Aktualizacja: 17:25, 28.09.2025
Skomentuj Turniej tenisa stołowego [ZDJĘCIA]

28 stycznia 2023 roku, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie, rozegrany został otwarty turniej tenisa stołowego szkół podstawowych o puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa.

Po bardzo zaciętych pojedynkach, w poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

Dziewczęta od 1-4 kl.

­

1. Karina Nieradko - S.P. nr 2 Hrubieszów

2. Kornelia Ryłło - S.P. Michalów

3. Marta Błaszczak - S.P. Michalów

Dziewczęta od 5-8 kl.

1. Zofia Bieńko - S.P. Podhorce

2. Julia Gniewek - S.P. Michalów

3. Ewa Jankowska - S.P. nr 1 Hrubieszów

Chłopcy od 1-4 kl.

1. Szymon Wiśniewski - S.P. Michalów

2. Rafał Nieradko - S.P. nr 2 Hrubieszów

3. Rafał Jankowski - S.P. nr 1 Hrubieszów

4. Mikołaj Zając - S.P. nr 1 Hrubieszów

Chłopcy od 5-8 kl.

1. Wojciech Góra - S.P. Werbkowice

2. Jakub Sak - S.P. Michalów

3. Jakub Sanek - S.P. Werbkowice

4. Bartłomiej Kozielski - S.P. Kozodawy

W turnieju wzięło udział 20 zawodników i zawodniczek, w imieniu burmistrza Hrubieszowa, puchary i dyplomy wręczał dyrektor HOSIR Marek Watras.

Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy za uczestnictwo w turnieju.

Sędzia główny turnieju: Danuta Muzyczka, Mieczysław Pszeniczka.

info i fot. Danuta Muzyczka

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%