28 stycznia 2023 roku, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie, rozegrany został otwarty turniej tenisa stołowego szkół podstawowych o puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa.
Po bardzo zaciętych pojedynkach, w poszczególnych kategoriach zwyciężyli:
Dziewczęta od 1-4 kl.
1. Karina Nieradko - S.P. nr 2 Hrubieszów
2. Kornelia Ryłło - S.P. Michalów
3. Marta Błaszczak - S.P. Michalów
Dziewczęta od 5-8 kl.
1. Zofia Bieńko - S.P. Podhorce
2. Julia Gniewek - S.P. Michalów
3. Ewa Jankowska - S.P. nr 1 Hrubieszów
Chłopcy od 1-4 kl.
1. Szymon Wiśniewski - S.P. Michalów
2. Rafał Nieradko - S.P. nr 2 Hrubieszów
3. Rafał Jankowski - S.P. nr 1 Hrubieszów
4. Mikołaj Zając - S.P. nr 1 Hrubieszów
Chłopcy od 5-8 kl.
1. Wojciech Góra - S.P. Werbkowice
2. Jakub Sak - S.P. Michalów
3. Jakub Sanek - S.P. Werbkowice
4. Bartłomiej Kozielski - S.P. Kozodawy
W turnieju wzięło udział 20 zawodników i zawodniczek, w imieniu burmistrza Hrubieszowa, puchary i dyplomy wręczał dyrektor HOSIR Marek Watras.
Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy za uczestnictwo w turnieju.
Sędzia główny turnieju: Danuta Muzyczka, Mieczysław Pszeniczka.
info i fot. Danuta Muzyczka
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz