Region

Zamknij

Groźny wypadek z udziałem dwóch 8-latków

red. 10:33, 24.06.2026
Skomentuj Groźny wypadek z udziałem dwóch 8-latków fot. KPP w Janowie Lubelskim

Do groźnego wypadku doszło wczoraj, po godzinie 19, na terenie jednej z posesji w gminie Potok Wielki, w powiecie janowskim.

 

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że doszło tam do nieszczęśliwego zdarzenia z udziałem dzieci.

- Na miejscu policjanci ustalili, że dwóch 8-letnich chłopców bawiło się na podwórku. Nagle przewrócił się na nich zbiornik na wodę typu mauzer. Chłopcy zostali przygnieceni. Jeden z nich sam zdołał się wydostać, drugiemu pomogła mama i babcia. Chłopcy byli pod ich opieką - informuje aspirant sztabowy Faustyna Łazur z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim.

Obaj 8-latkowie z obrażeniami ciała zostali przetransportowani przez zespoły ratownictwa medycznego do szpitala w Lublinie.

Janowscy policjanci ustalają wszelkie okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

[ZT]401840[/ZT]

___

źródło i fot. KPP w Janowie Lubelskim

(red.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%