W dniu 18 grudnia 2022 roku, w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach odbyła się gminna Wigilia.
Kolędy w wykonaniu: Kapeli Podwórkowej STAH, Honoraty Miranowskiej oraz zespołów Górzanki, Lotos i Vocalizer wprowadziły uczestników w świąteczny nastrój.
Tradycyjne, wigilijne potrawy przygotowały panie z kół gospodyń wiejskich z terenu gminy Werbkowice: Hostynne, Konopne, Kotorów, Malice, Łysa Góra, Sahryń, Terebiniec, Wilków, Podhorce, Gozdów oraz Klubu Senior+ "Nasza Jesień".
Tego dnia odbył się również wykład ks. prof. dr hab. Tadeusza Guza pt. "Naród Polski i jego powroty do nauczania bł. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kard. Wyszyńskiego".
Spotkanie wigilijne przygotowały - Gmina Werbkowice i Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach, a wykład - Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość.
info i fot. GOK Werbkowice
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz