W czwartkowe popołudnie 20 lipca, w Centrum Kulturalno-Konferencyjnym w Dołhobyczowie rozbrzmiewała muzyka, przy której bawili się Seniorzy z zaprzyjaźnionych klubów seniora z Józefowa, Zwierzyńca, Tarnogrodu i Szczebrzeszyna.
Gospodarzami był Klub Seniora z Dołhobyczowa.
Zobacz też: Piękny Jubileusz KGW i Zespołu "Nadbużanki" z Gołębia
Przyjaźnie zawarte przed ponad 30 lat temu przetrwały do chwili obecnej i są nadal serdeczne.
Wyjątkowe spotkanie rozpoczął wójt gminy Dołhobyczów Grzegorz Drewnik.
Przeczytaj także: Będzie remont zabytków w Oszczowie
Jesteśmy pełni podziwu dla wszystkich Seniorów, którzy tak pięknie potrafią się bawić.
info i fot. Centrum Kulturalno-Konferencyjne w Dołhobyczowie
https://lubiehrubie.pl/wiadomosci/dolhobyczow-sezon-na-pestycydy-zdjecia/
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz