Hrubieszów

Zamknij

Hrubieszów: Dzieci z wizytą w banku

red. 07:53, 22.06.2026
Skomentuj Hrubieszów: Dzieci z wizytą w banku fot. SP w Strzyżowie

9 czerwca 2026 roku uczniowie klasy I i II Szkoły Podstawowej w Strzyżowie wraz z opiekunką SKO Anną Nowosad wybrali się na wycieczkę do jednego z hrubieszowskich banków. Celem wizyty było poznanie pracy banku oraz zdobycie wiedzy na temat oszczędzania pieniędzy.

 

Podczas wizyty:

• zostaliśmy miło powitani przez pracowników banku,

• dowiedzieliśmy się, czym zajmuje się bank i jak można w nim zarządzać pieniędzmi,

• poznaliśmy różne usługi bankowe,

• zobaczyliśmy, jak wygląda stanowisko pracy kasjera i doradcy klienta,

• dowiedzieliśmy się, jak ważne jest oszczędzanie i mądre wydawanie pieniędzy,

• rozwiązywaliśmy zagadki i rebusy.

Wizyta w banku była bardzo interesująca. Każdy uczeń otrzymał prezent. Wiemy teraz, że warto oszczędzać.

Dziękujemy pracownikom banku za poświęcony czas, życzliwość i przekazaną wiedzę - podsumowują uczestnicy wycieczki.

[ZT]401762[/ZT]

___

info i fot. SP w Strzyżowie

(red.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%