9 czerwca 2026 roku uczniowie klasy I i II Szkoły Podstawowej w Strzyżowie wraz z opiekunką SKO Anną Nowosad wybrali się na wycieczkę do jednego z hrubieszowskich banków. Celem wizyty było poznanie pracy banku oraz zdobycie wiedzy na temat oszczędzania pieniędzy.
Podczas wizyty:
• zostaliśmy miło powitani przez pracowników banku,
• dowiedzieliśmy się, czym zajmuje się bank i jak można w nim zarządzać pieniędzmi,
• poznaliśmy różne usługi bankowe,
• zobaczyliśmy, jak wygląda stanowisko pracy kasjera i doradcy klienta,
• dowiedzieliśmy się, jak ważne jest oszczędzanie i mądre wydawanie pieniędzy,
• rozwiązywaliśmy zagadki i rebusy.
Wizyta w banku była bardzo interesująca. Każdy uczeń otrzymał prezent. Wiemy teraz, że warto oszczędzać.
Dziękujemy pracownikom banku za poświęcony czas, życzliwość i przekazaną wiedzę - podsumowują uczestnicy wycieczki.
[ZT]401762[/ZT]
___
info i fot. SP w Strzyżowie
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz