20 lutego 2023 r. w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów.Wśród uczniów, których uhonorowano stypendium są także dwie uczennice Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie: Oliwia Laube oraz Marta Oksętiuk.Dyplomy
2023-02-22 09:22:26