W ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej "Szkoła do hymnu", przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Hrubieszowie uczciły "Święto Niepodległości".Z tej okazji, dzieci 5-6 letnie o symbolicznej godzinie 11.11 odśpiewały Mazurka Dąbrowskiego, dzieci 3-4 letnie wykonały flagę
2020-11-14 08:38:20