Dziś, przed godziną 8 wpłynęło zgłoszenie, że w budynku Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie może znajdować się niebezpieczna substancja - sarin.Działania Państwowej Straży Pożarnej w pierwszej fazie polegały na ewakuacji wszystkich pracowników z urzędów i wyznaczeniu stref zagrożenia.Ratownicy
2020-09-11 15:28:04