4 września o godzinie 19, w Szkole Podstawowej w Werbkowicach odbyło się spotkanie wojewody lubelskiego Lecha Sprawki z nauczycielami, radą rodziców, inspektorem oświaty, dyrekcją szkoły, przedstawicieli Rady Gminy oraz wójt Agnieszką Skubis-Rafalską.Celem spotkania było załagodzenie konfliktu
2020-09-10 18:04:45