Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Werbkowicach osiągnęli sukces w ogólnopolskim konkursie pod honorowym patronatem Pierwszej Damy RP Agaty Kornahauser-Dudy.Uczniowie klasy 1A (nazwa zespołu konkursowego - Multiwitaminki!) pod opieką wychowawcy - Pani Agnieszki Jóźwiak - wzięli udział w etapie
2024-03-04 08:48:29