3 września, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie odbyło się uroczyste rozstrzygniecie konkursu "Razem z rodziną promuję Powiat Hrubieszowski".Starosta Hrubieszowski Aneta Karpiuk wręczyła laureatom atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.W kategorii I -
2020-09-05 08:48:10