4 grudnia 2022 roku, w świetlicy wiejskiej w Podhorcach, rozegrany został Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o puchar Sołtysa wsi Podhorce.W turnieju uczestniczyło 40 zawodników i zawodniczek.W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:Młodziczki:1. Zofia Bieńko - S.P. Podhorce2. Karina Nieradko
2022-12-05 10:05:24