Za nami już ponad połowa II edycji "Wielkiej Wyprawy" - dotarliśmy do Sandomierza.Droga była bardzo przyjemna - malownicze wsie, pachnące sady to krajobraz, który dziś mogliśmy podziwiać. Nie obeszło się również bez promu, którym dostaliśmy się do Tarnobrzega. Tam mieliśmy okazję spotkać
2022-09-01 09:30:54