16 lipca 2024

Koncert mis tybetańskich w Moniatyczach – ZDJĘCIA

18 lipca w Moniatyczach przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach oraz Renaty Mirowskiej Cibis, odbył się koncert mis tybetańskich. Podczas koncertu zagrała terapeutka dźwięku – Beata Styś.

Reklamy

Terapia dźwiękiem poszerza grono wielbicieli. Misy i gongi emitują wibracje, które wędrują przez całe ciało, docierając do układu nerwowego, odstresowują i działają jak lekarstwo na dzisiejsze czasy. Terapię muzyką płynącą z mis i gongów można nazwać kąpielą w dźwiękach, ponieważ ich moc pozwala wczuć się w swój organizm, od czubka głowy po końcówki palców u stóp.

Koncert odbył się w lawendowej stodole i wprowadził uczestników w głęboki relaks – każdy przez chwilę mógł zanurzyć się w wibracje płynące z otoczenia. To było niezapomniane i wyjątkowe przeżycie.

Reklamy

Na zakończenie odbył się konkurs na najciekawsze przebranie. Tym razem doceniono kreatywność i postanowiono nagrodzić panie, które przyszły na koncert we własnoręcznie uplecionych wiankach z polnych kwiatów. Nagrodę w postaci kosza z lawendowymi upominkami przygotowała Lawendowa Renata, zaś kolejną ufundował wójt gminy Hrubieszów Tomasz Zając.

– Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie. Wasza obecność świadczy o tym, że w naszej gminie jest wielu miłośników tak oryginalnych dźwięków – piszą na swojej stronie GOK Hrubieszów. – Mamy nadzieję, że koncert mis tybetańskich wpisze się na stałe w kalendarz naszych działań kulturalnych.

Reklamy

­

(info i fot. GOK Hrubieszów z/s w Wołajowicach)


Zobacz też:

Dachowanie w Turkowicach. Dwie osoby poszkodowane – ZDJĘCIA

Dachowanie w Turkowicach. Dwie osoby poszkodowane – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie