5 marca 2024

Najpiękniejsza świąteczna dekoracja [ZDJĘCIA]

Konkurs na najpiękniejszą świąteczną dekorację posesji w gminie Mircze rozstrzygnięty!

Reklamy

Kolejna edycja świątecznego konkursu przyniosła 12 zgłoszonych dekoracji posesji, którym wnikliwie przyjrzeli się członkowie komisji powołanej przez organizatorów – Gminny Ośrodek Kultury w Mirczu oraz Wójta Gmina Mircze.

Celem konkursu jest niezmiennie propagowanie tradycji i świątecznego nastroju poprzez zewnętrzne oświetlenie posesji, rozwijanie wrażliwości artystycznej oraz prezentacja inwencji twórczej mieszkańców oraz wyłonienie najładniejszych zewnętrznych dekoracji świątecznych na terenie gminy Mircze.

Reklamy

Czytaj: Hrubieszów: Dzień Babci i Dziadka z Caritas [ZDJĘCIA]

Komisja oceniała zdjęcia udekorowanych posesji w sposób niezależny od siebie, a także nie znając personaliów właścicieli, przyznając punkty w kategoriach: wrażenia ogólne, różnorodność elementów dekoracji oraz pomysłowość i oryginalność.

Laureatami w tegorocznej edycji zostali:

I miejsce – Beata i Roman Borek

II miejsce – Jerzy Karbowniczyn

III miejsce – Beata Socha

Organizatorzy postanowili przyznać nagrody finansowe dla laureatów, a także nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników konkursu.

Zarówno laureatom jak i wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w kultywowaniu tradycji przyozdabiania własnych posesji w okresie bożonarodzeniowym, które wpływają na budowanie świątecznego klimatu na terenie naszej gminy – podsumowuje konkurs Gminny Ośrodek Kultury w Mirczu.

Zobacz też:

Hrubieszów: Pożar peletu na ulicy Nowej [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →źródło i fot. GOK w Mirczu