24 września 2023

Pożar BMW w Woli Uchańskiej [ZDJĘCIA]

Wczoraj późnym wieczorem doszło w Woli Uchańskiej do pożaru samochodu osobowego marki BMW. Na miejscu zdarzenia nie zastano kierującego oraz osób postronnych.

Reklamy

– W dniu 11.06.2022 roku o godzinie 21:27 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego w miejscowości Wola Uchańska – informuje oficer prasowy KPPSP w Hrubieszowie st. kpt. Marcin Lebiedowicz. – Po przybyciu na miejsce zdarzenia dwóch zastępów Straży Pożarnej, zastano samochód osobowy marki BMW 318, który stoi na nieużytkach rolnych i objęty jest w całości pożarem. Na miejscu zdarzenia nie było kierującego oraz osób postronnych. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu jednego prądu wody w natarciu na palący się pojazd. Miejsce zdarzenia przeszukano w celu wyeliminowania osób trzecich, których nie stwierdzono. Dalsze czynności prowadzi Policja.

Przypuszczalną przyczyną zdarzenia – jak informują strażacy – było zwarcie instalacji elektrycznej.

Reklamy

W działaniach udział brały: Policja, Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza z Hrubieszowa oraz OSP KSRG Uchanie – łącznie 10 strażaków. Interwencja trwała 2 godziny i 18 minut. Straty oszacowano wstępnie na około 10 tys. zł. Dokładną przyczynę i okoliczności zdarzenia ustala Policja.

­

Reklamy

­

(źródło: KPPSP Hrubieszów / info st. kpt. Marcin Lebiedowicz, fot. asp. Michał Puszek)


Zobacz też:

Sahryń: Uderzyła w drzewo i dachowała. Pierwszej pomocy uwięzionej w aucie udzielił jadący na służbę strażak [ZDJĘCIA]

Sahryń: Uderzyła w drzewo i dachowała. Pierwszej pomocy uwięzionej w aucie udzielił jadący na służbę strażak [ZDJĘCIA]