Pożar budynku gospodarczego w Szpikołosach – ZDJĘCIA

Dziś po północy doszło do pożaru budynku gospodarczego w Szpikołosach. Straty oszacowano na 20 tysięcy złotych.

Reklamy

– W dniu 22.02.2021 roku, o godzinie 1:30, Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w Szpikołosach – informuje oficer prasowy hrubieszowskiej komendy.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu głównego zasilania prądu do budynku. Następnie podano dwa prądy wody w natarciu na palącą się konstrukcję. Po przytłumieniu ognia, przystąpiono do rozbiórki nadpalonych elementów dachu ścian w celu dogaszeni zarzewi ognia.

Reklamy

Przypuszczalną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. W działania udział brało 5 zastępów Straży Pożarnej z Komendy Powiatowej PSP w Hrubieszowie oraz OSP z Kobła, Dziekanowa i Teptiukowa. Łącznie w akcji uczestniczyło 23 strażaków.

Powstałe w wyniku pożaru straty oszacowano na 20 tys. zł.

(info: KP PSP Hrubieszów, fot. OSP Kobło)


Zobacz też:

Gmina Uchanie: Tragiczny pożar w Gliniskach. Podczas dogaszania ratownicy natrafili na spalone ciało mężczyzny – ZDJĘCIA

Gmina Uchanie: Tragiczny pożar w Gliniskach. Podczas dogaszania ratownicy natrafili na spalone ciało mężczyzny – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Twitterze