Prawdopodobnie zasłabł i uderzył w drzewo. Groźny wypadek w Szpikołosach (ZDJĘCIA)

Wczoraj po południu, doszło do groźnego wypadku drogowego w Szpikołosach. Kierowca volvo prawdopodobnie zasłabł i uderzył w przydrożne drzewo.

Reklamy

– W dniu 18.03.2022 roku o godzinie 14:40 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Szpikołosy – informuje st. kpt. Marcin Lebiedowicz z hrubieszowskiej PSP. – Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy marki Volvo, który zjechał z drogi i uderzył w drzewo blokując ruch pojazdów w obu kierunkach. Kierujący samodzielnie opuścił pojazd przed przybyciem służb i przejął go Zespół Ratownictwa Medycznego, który przyjechał na miejsce zdarzenia. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojeździe i zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi.

Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia – jak informują strażacy – było zasłabnięcie kierowcy.

W działaniach ratowniczych, które trwały prawie 2 godziny udział brały: Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego i 2 zastępy JRG Hrubieszów – łącznie 5 strażaków. Straty oszacowano na 10 tys. zł.

­

(info i fot. KP PSP Hrubieszów / st. kpt. Marcin Lebiedowicz)


Zobacz też:

Gmina Uchanie: Tragiczne zderzenie trzech aut w Teratynie (ZDJĘCIA)

Gmina Uchanie: Tragiczne zderzenie trzech aut w Teratynie (ZDJĘCIA)

LubieHrubie na Twitterze