13 lipca 2024

Tragiczny wypadek w Terebiniu. Zginął kierowca opla – ZDJĘCIA

Kierowca opla astra z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Reklamy

Dziś rano w Terebiniu, w gminie Werbkowice, miał miejsce tragiczny wypadek. Kierowca opla astra z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Na miejscu zdarzenia interweniowały: Zespół Ratownictwa Medycznego, Straż Pożarna, Policja.

Reklamy

­

(info i fot. Michał)

Reklamy

***

(Aktualizacja)

Informacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie

W dniu 7.01.2021 roku, o godzinie 09:23, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem samochodu osobowego w miejscowości Terebiń. Do zdarzenia zostały zadysponowane zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Hrubieszowie oraz OSP KSRG Werbkowice i OSP KSRG Turkowice.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że wypadkowi uległ samochód osobowy, który uderzył w drzewo i znajdował się w rowie. Pojazdem podróżowała jedna osoba.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, równocześnie przystąpiono do stabilizacji pojazdu, odłączenia akumulatora i przy użyciu narzędzi hydraulicznych – do uwolnienia osoby poszkodowanej. Po uwolnieniu poszkodowanego Zespół Ratownictwa Medycnzego niezwłocznie podjął resuscytację, która nie odniosła skutku. Ratownicy medyczni stwierdzili zgon kierowcy. (…)

W działaniach udział brały 3 zastępy Państwowej Straży Pożarnej – w tym 8 strażaków oraz OSP KSRG Werbkowice – 6 ratowników i OSP KSRG Turkowice – 4 ratowników, Policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Na miejsce zdarzenia przybył Zastępca Komendanta Powiatowego PSP oraz Dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Hrubieszowie.


fot. Michał, KP PSP Hrubieszów, OSP KSRG Werbkowice


Zobacz też:

Gmina Uchanie: Tragiczny pożar w Gliniskach. Podczas dogaszania ratownicy natrafili na spalone ciało mężczyzny

Gmina Uchanie: Tragiczny pożar w Gliniskach. Podczas dogaszania ratownicy natrafili na spalone ciało mężczyzny – ZDJĘCIA


Kanał LUBIEHRUBIE poleca: