Wakacyjne warsztaty kreatywne w Wołajowicach – ZDJĘCIA

W ostatnim tygodniu lipca, w Gminnym Ośrodku Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach, odbyły się warsztaty kreatywne. Zajęcia trwały przez trzy dni i cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży.

Reklamy

W pierwszym dniu dzieci poznały metodę scrapbookingu. Dzięki niej wykonały piękne kartki z pozdrowieniami z wakacji oraz pudełeczka na skarby. Miały możliwość zapoznać się z działaniem maszyny tnąco-wytłaczającej, wybrać sobie wzór, samodzielnie go wyciąć i przykleić na pudełeczko lub kartkę. Nie zabrakło tez czasu na zabawy z chustą animacyjną oraz trochę ruchu na świeżym powietrzu – placu zabaw i siłowni zewnętrznej, które znajdują przy GOK-u.

W drugim dniu odbyły się warsztaty ekologiczne, które rozpoczęły się spacerem po okolicy. Dzieci zebrały kłosy zbóż, kamyczki, gałązki i patyczki, które następnie wykorzystały podczas wykonywania pracy plastycznej. Pięknie wykonane kompozycje na plastrze drewna będą służyły jako dekoracja pokoju, ale mogą być również wspaniałym pomysłem na prezent.

Dzień trzeci to warsztaty kreatywne. Dzieci wykonały z kamieni stojaki biedronki, na których można przymocować zdjęcie z wakacji lub widokówkę. Każdy wykonał również swojego „gniotka”, a ciekawostką było malowanie solą. Na koniec odbył się konkurs na spostrzegawczość. Nagrody w konkursie ufundował Wójt Gminy Hrubieszów Tomasz Zając.

­

(info i fot. GOK Wołajowice)


Zobacz też:

Koncert mis tybetańskich w Moniatyczach – ZDJĘCIA

Koncert mis tybetańskich w Moniatyczach – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie