3 marca 2024

Śmiertelny wypadek koło Zwierzyńca [ZDJĘCIA]

Kierujący Fordem 71-latek wpadł w poślizg i czołowo zderzył się z jadącym z przeciwka Citroenem, którym podróżowało 5 osób.

Reklamy

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę, około godziny 13:30 na drodze powiatowej w Kosobudach, w gminie Zwierzyniec.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący Fordem jechał od strony Zamościa w kierunku Zwierzyńca. W pewnej chwili na śliskiej nawierzchni prawdopodobnie wpadł w poślizg, zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka Citroenem – relacjonuje aspirant sztabowy Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej Policji.

Reklamy

Czytaj: Tragiczny wypadek koło Tomaszowa. Dwie osoby nie żyją, kolejne dwie są ranne [ZDJĘCIA]

Fordem kierował 71-letni mieszkaniec Zamościa, jechał sam. Citroenem kierowała 52-latka z gminy Nielisz. Poza kierującą Citroenem podróżowały jeszcze 4 osoby w wieku 31, 54, 61 i 62 lat.

Jedna z pasażerek – 62-letnia mieszkanka Zamościa, w wyniku doznanych obrażeń poniosła śmierć na miejscu wypadku. Pozostali uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala celem wykonania dalszych badań. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi – dodaje asp. szt. Dorota Krukowska-Bubiło.

Na miejscu wypadku przeprowadzono czynności dochodzeniowo – śledcze pod nadzorem prokuratora. Obecni byli przy nich również – technik w dziedzinie kryminalistyki oraz biegły z zakresu ruchu drogowego.

Policjanci ustalają wszelkie okoliczności wypadku i apelują o ostrożną jazdę.

Zobacz też:

Pijany traktorzysta staranował ogrodzenie i uciekał policjantom [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →źródło i fot. KMP w Zamościu