22 lutego 2024

Tragiczne zderzenie seata z ciężarówką. Zginął 9-letni chłopiec

Do tragicznego wypadku doszło dziś rano na drodze krajowej numer 19. Seat zderzył się z ciężarową Scanią. W wyniku odniesionych obrażeń śmierć poniósł 9-latek, który podróżował osobówką.

Reklamy

Do wypadku doszło przed godziną 8.30 w Słodkowie Drugim, w powiecie kraśnickim.

Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, seatem podróżowało troje obywateli Ukrainy. Nagle kierująca pojazdem 63-letnia kobieta najprawdopodobniej bokiem samochodu zderzyła się z ciężarową Scanią.

Reklamy

Na miejscu wypadku lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy udzielili pomocy 9-letniemu pasażerowi seata. Niestety, pomimo przeprowadzonej reanimacji, życia chłopca nie udało się uratować.

Pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli większych obrażeń. Kierująca seatem kobieta oraz 56-letni kierowca scanii byli trzeźwi.

Droga krajowa numer 19 w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana w obu kierunkach, policjanci wyznaczyli objazdy. Na miejscu prowadzone były oględziny z udziałem prokuratora, technika kryminalistyki oraz biegłych. Przyczyny i wszelkie okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.

(info i fot. KPP Kraśnik)


Zobacz też:

Agresywne psy zaatakowały 10-latka – ZDJĘCIA

Agresywne psy zaatakowały 10-latka – ZDJĘCIA

LubieHrubie na Instagramie