Matylda Bień z Hrubieszowa - uczennica Zespołu Szkół nr 3 im. T. Kościuszki w Hrubieszowie, reprezentująca Zamojski Klub Karate Kyokushin, wywalczyła w sobotę 11 czerwca 2022 roku tytuł Mistrzyni Europy Karate Kyokushin.
Mistrzostwa Europy w karate - IKO The 35th European Weight Category Karate Championships, odbywają się w dniach 11 - 12 czerwca 2022 roku w Warnie, w Bułgarii. Matylda okazała się najlepszą zawodniczką w Europie, w kategorii do 60 kg, 16 - 17 lat.
Gratulujemy Matyldzie, jej trenerom i Rodzicom!
Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie
(info i fot. ZS nr 3, Tomasz Bień)
Zobacz też:
Rozmowa z Wicemistrzynią Europy i Mistrzynią Polski w karate kyokushin Matyldą Bień (ZDJĘCIA)
https://lubiehrubie.pl/sport/rozmowa-z-wicemistrzynia-europy-i-mistrzynia-polski-w-karate-kyokushin-matylda-bien-zdjecia/
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz