Terminarz Klasy A sezonu 2022/2023 runda Jesień 2022

LZPN w Zamościu przedstawia terminarz Klasy A po wycofaniu się KS Tur Turobin i utrzymaniu się GKS Ostoja Skierbieszów.

Reklamy

Komisja Gier Oddziału LZPN w Zamościu informuje, że z rozgrywek klasy A wycofał się KS Tur Turobin. Z uwagi na to Komisja Gier informuje, że na podstawie § 1 ust. 3 i 4 Uchwały nr XII/183 z dnia 6 grudnia 2019 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie zasad uzupełniania klas rozgrywkowychUchwały nr XII/183 z dnia 6 grudnia 2019 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie zasad uzupełniania klas rozgrywkowych miejsce w klasie A zachowuje GKS Ostoja Skierbieszów, która wyraziła akces grania w klasie A.

­

Reklamy

W Y K A Z

Klubów Kl. “A” biorących udział w rozgrywkach

w sezonie 2022 / 2023

Lp.   Nazwa   Klubu Adres, telefon kontaktowy Uwagi
1 GKS „Andoria”              Mircze ul. Kryłowska 20

22-530 Mircze

kom. 518-415-512 – Przemysław Jeczeń

2 GKS „Delta”                   Nielisz Nielisz 199

22-413 Nielisz

kom. 665-559-833 – Janusz Bakoń

3 GKS „Huragan”          Hrubieszów Urząd Gminy Hrubieszów

ul. B. Prusa 8  

22-500 Hrubieszów

kom. 660-386-831 – Mieczysław Kostecki

4 KS „Metalowiec”              Goraj Urząd Gminy Goraj

23-450 Goraj

tel. 84 685-80-02   

kom. 515-123-852 – Zbigniew Wlizło

5 KS „Olender”

Sól

Sól 87

23-400 Biłgoraj

kom. 509-803-187 – Arkadiusz Rymarz

6 LKS „Orion”

Dereźnia

Dereźnia Majdańska 39 A

23-400 Biłgoraj

kom. 508-677-957 – Dominik Lachowski

7 GKS „Ostoja”

Skierbieszów

Urząd Gminy Skierbieszów

22-420 Skierbieszów    tel. 84 621-36-70

kom. 793-776-877 – Rafał Kostyński

8 GKS „Potok”

Sitno

Gimnazjum w Sitnie

Sitno 53

22-424 Sitno

kom. 793-034-061 – Grzegorz Drozdowski

9 SP „Piast”                        Babice Babice 71

23-413 Obsza

kom. 662-296-983 – Damian Kaproń

kom. 513-087-883 – Jakub Mielnik

10 GKS „Relax”               Księżpol ul. Długa 150

23-415 Księżpol

kom. 609-365-413 – Józef Łebko

kom. 723-422-099 – Adam Grabias

11 ASPN „Roztocze” Szczebrzeszyn ul. Szkolna 4

22-460 Szczebrzeszyn

kom. 788-498-369 – Ryszard Sekrecki

kom. 510-548-241 – Roman Pupiec

12 KS „Sokół”

Zwierzyniec

ul. Armii Krajowej 18

22-470 Zwierzyniec

kom. 607-988-630 – Tadeusz Dudek

kom. 668-072-007 – Anna Borsuk

13 GKS „Sparta”               Łabunie ul. Parkowa 9
22-437 Łabunie

kom. 501-455-627 – Łukasz Burdzy

14 LZS „Tarpan”

Korchów

Korchów I 89

23-415 Księżpol        

kom. 731-664-289 – Marcin Szponar

­

Terminarz rozgrywek ligi: ZAMOŚĆ: KLASA A

RUNDA I

Kolejka 1 w dniach 20-08-2022/21-08-2022 (sobota/niedziela)

1 Relax Księżpol – Metalowiec Goraj
2 Delta Nielisz – Potok Sitno
3 Sokół Zwierzyniec – Olender Sól
4 Andoria Mircze – Orion Dereźnia
5 Piast Babice – Roztocze Szczebrzeszyn
6 Tarpan Korchów – Ostoja Skierbieszów
7 Huragan Hrubieszów – Sparta Łabunie

Kolejka 2 w dniach 27-08-2022/28-08-2022 (sobota/niedziela)

8 Metalowiec Goraj – Sparta Łabunie
9 Ostoja Skierbieszów – Huragan Hrubieszów
10 Roztocze Szczebrzeszyn – Tarpan Korchów
11 Orion Dereźnia – Piast Babice
12 Olender Sól – Andoria Mircze
13 Potok Sitno – Sokół Zwierzyniec
14 Relax Księżpol – Delta Nielisz

Kolejka 3 w dniach 03-09-2022/04-09-2022 (sobota/niedziela)

15 Delta Nielisz – Metalowiec Goraj
16 Sokół Zwierzyniec – Relax Księżpol
17 Andoria Mircze – Potok Sitno
18 Piast Babice – Olender Sól
19 Tarpan Korchów – Orion Dereźnia
20 Huragan Hrubieszów – Roztocze Szczebrzeszyn
21 Sparta Łabunie – Ostoja Skierbieszów

Kolejka 4 w dniach 10-09-2022/11-09-2022 (sobota/niedziela)

22 Metalowiec Goraj – Ostoja Skierbieszów
23 Roztocze Szczebrzeszyn – Sparta Łabunie
24 Orion Dereźnia – Huragan Hrubieszów
25 Olender Sól – Tarpan Korchów
26 Potok Sitno – Piast Babice
27 Relax Księżpol – Andoria Mircze
28 Delta Nielisz – Sokół Zwierzyniec

Kolejka 5 w dniach 17-09-2022/18-09-2022 (sobota/niedziela)

29 Sokół Zwierzyniec – Metalowiec Goraj
30 Andoria Mircze – Delta Nielisz
31 Piast Babice – Relax Księżpol
32 Tarpan Korchów – Potok Sitno
33 Huragan Hrubieszów – Olender Sól
34 Sparta Łabunie – Orion Dereźnia
35 Ostoja Skierbieszów – Roztocze Szczebrzeszyn

Kolejka 6 w dniach 24-09-2022/25-09-2022 (sobota/niedziela)

36 Metalowiec Goraj – Roztocze Szczebrzeszyn
37 Orion Dereźnia – Ostoja Skierbieszów 
38 Olender Sól – Sparta Łabunie
39 Potok Sitno – Huragan Hrubieszów
40 Relax Księżpol – Tarpan Korchów
41 Delta Nielisz – Piast Babice
42 Sokół Zwierzyniec – Andoria Mircze

Kolejka 7 w dniach 01-10-2022/02-10-2022 (sobota/niedziela)

43 Andoria Mircze – Metalowiec Goraj
44 Piast Babice – Sokół Zwierzyniec
45 Tarpan Korchów – Delta Nielisz
46 Huragan Hrubieszów – Relax Księżpol
47 Sparta Łabunie – Potok Sitno
48 Ostoja Skierbieszów – Olender Sól
49 Roztocze Szczebrzeszyn – Orion Dereźnia

Kolejka 8 w dniach 08-10-2022/09-10-2022 (sobota/niedziela)

50 Metalowiec Goraj – Orion Dereźnia
51 Olender Sól – Roztocze Szczebrzeszyn
52 Potok Sitno – Ostoja Skierbieszów
53 Relax Księżpol – Sparta Łabunie
54 Delta Nielisz – Huragan Hrubieszów
55 Sokół Zwierzyniec – Tarpan Korchów
56 Andoria Mircze – Piast Babice

Kolejka 9 w dniach 15-10-2022/16-10-2022 (sobota/niedziela)

57 Piast Babice – Metalowiec Goraj
58 Tarpan Korchów – Andoria Mircze
59 Huragan Hrubieszów – Sokół Zwierzyniec
60 Sparta Łabunie – Delta Nielisz
61 Ostoja Skierbieszów – Relax Księżpol
62 Roztocze Szczebrzeszyn – Potok Sitno
63 Orion Dereźnia – Olender Sól

Kolejka 10 w dniach 22-10-2022/23-10-2022 (sobota/niedziela)

64 Metalowiec Goraj – Olender Sól
65 Potok Sitno – Orion Dereźnia
66 Relax Księżpol – Roztocze Szczebrzeszyn
67 Delta Nielisz – Ostoja Skierbieszów
68 Sokół Zwierzyniec – Sparta Łabunie
69 Andoria Mircze – Huragan Hrubieszów
70 Piast Babice – Tarpan Korchów

Kolejka 11 w dniach 29-10-2022/30-10-2022 (sobota/niedziela)

71 Tarpan Korchów – Metalowiec Goraj
72 Huragan Hrubieszów – Piast Babice
73 Sparta Łabunie – Andoria Mircze
74 Ostoja Skierbieszów – Sokół Zwierzyniec
75 Roztocze Szczebrzeszyn – Delta Nielisz
76 Orion Dereźnia – Relax Księżpol
77 Olender Sól – Potok Sitno

Kolejka 12 w dniach 05-11-2022/06-11-2022 (sobota/niedziela)

78 Metalowiec Goraj – Potok Sitno
79 Relax Księżpol – Olender Sól
80 Delta Nielisz – Orion Dereźnia
81 Sokół Zwierzyniec – Roztocze Szczebrzeszyn
82 Andoria Mircze – Ostoja Skierbieszów
83 Piast Babice – Sparta Łabunie
84 Tarpan Korchów – Huragan Hrubieszów

Kolejka 13 w dniach 11-11-2022 (piątek)

85 Huragan Hrubieszów – Metalowiec Goraj
86 Sparta Łabunie – Tarpan Korchów
87 Ostoja Skierbieszów – Piast Babice
88 Roztocze Szczebrzeszyn – Andoria Mircze
89 Orion Dereźnia – Sokół Zwierzyniec
90 Olender Sól – Delta Nielisz
91 Potok Sitno – Relax Księżpol

Klub każdorazowo może zmienić swój termin bez zgody ZOZPN i obowiązku powiadamiania drużyny przeciwnej na minimum 14 dni przed pierwotną datą zawodów.

Każdy klub jako gospodarz ma obowiązek wyznaczyć co najmniej dwa mecze w rundzie w sobotę, pozwoli to zapewnić optymalną obsadę sędziowską. Terminarz klubowy z datami i godzinami nie uwzględniający tej Uchwały, spowoduje potraktowanie tego terminarza jak nie ważny i klub będzie musiał nanieść odpowiednie korekty.

Rocznik młodzieżowca w sezonie 2022/2023 – 2002 r. (1 młodzieżowiec przez całe zawody).

Obowiązuje 7 zmian zawodników w meczu.

­

Pełnomocnik Oddziału LZPN w Zamościu

/-/ Stanisław Pryciuk


Zobacz też:

Terminarz Klasy Okręgowej sezonu 2022/2023 runda Jesień 2022

Terminarz Klasy Okręgowej sezonu 2022/2023 runda Jesień 2022