22 czerwca od godziny 20.00 Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie zaprasza wszystkich chętnych na kolejne już dziewiąte zajęcia z cyklu "Chemia Nocą".
Zajęcia poprowadzą uczniowie klas 2cg i 2 cp (biologiczno-chemiczne) wraz z dyr. Krystyną Wójtowicz (nauczyciel chemii).
Gorąco zapraszamy, jak zawsze absolwentów klas biologiczno-chemicznych oraz zainteresowanych Uczniów klas 8!
W planie oprócz doświadczeń chemicznych mamy:
- ciekawe filmy
- wspólne ognisko
- mini koncert piosenki "różnej"
- belgijka na placu szkolnym itp...
PRZYJDŹ BO WARTO!
(MM)
Zobacz też:
Kościuszko Srebrną Europejską Szkołą Praworządności
https://lubiehrubie.pl/wiadomosci/kosciuszko-srebrna-europejska-szkola-praworzadnosci/
[WIDEO]1874[/WIDEO]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz