14 lipca 2024

Dieta Mamy w hrubieszowskim szpitalu – ZDJĘCIA

Szpital w Hrubieszowie uczestniczy w pilotażowym programie Ministerstwa Zdrowia: „Standard szpitalnego żywienia kobiet w ciąży i w okresie poporodowym – Dieta Mamy”.

Reklamy

Dieta w głównej mierze warunkuje stan naszego zdrowia. Jak ważna jest więc dieta Mamy, od której zależy zarówno zdrowie jej, jak i dziecka, nie trzeba nikogo przekonywać.

W naszym szpitalu każdego dnia dbamy o zbilansowane, pełne wartościowych składników menu dla przyszłej Mamy.

Reklamy

Szpital w Hrubieszowie uczestniczy w pilotażowym programie Ministerstwa Zdrowia: „Standard szpitalnego żywienia kobiet w ciąży i w okresie poporodowym – Dieta Mamy”. Jego celem jest zapewnienie przyszłym Mamom oraz Kobietom w okresie poporodowym odpowiedniego modelu żywienia, a także propagowanie zasad zdrowego odżywiania.

Zapewniamy Pacjentkom 5 odpowiednio zbilansowanych posiłków. Ponadto, oferujemy również konsultacje dietetyczne z specjalistką mgr Magdaleną Makarą w każdy wtorek i czwartek od 11:00 do 14:00, a także jej opiekę dietetyczną w okresie 2 miesięcy po porodzie. Kontakt możliwy jest drogą elektroniczną: dietetykspzozhrubieszow@gmail.com.

Reklamy

Zachęcamy również do skorzystania z wizyt online oferowanych przez @NCEŻ, które dostępne są na stronie: https://poradnia.ncez.pl/

(info i fot. Szpital Powiatowy w Hrubieszowie)


Zobacz też:

317 dzieci urodziło się w hrubieszowskim szpitalu w 2020 roku! Jakie były najpopularniejsze imiona?

317 dzieci urodziło się w hrubieszowskim szpitalu w 2020 roku! Jakie były najpopularniejsze imiona?

Dieta Mamy w hrubieszowskim szpitalu


LubieHrubie na YouTube