Hrubieszów: Jest dopiero w II klasie, a już zdobyła indeks na wyższą uczelnię. Zuzanna Kusiak piąta w Polsce!

Uczennica hrubieszowskiego Staszica – Zuzanna Kusiak znalazła się w gronie laureatów XV Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie, zdobywając indeks jednej z prestiżowych polskich uczelni.

Reklamy

W dniu 22 kwietnia odbyła się ustna część finału XV Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie. Spośród dziesięciu najlepszych w Polsce uczestników Olimpiady, wyłoniła ona piątkę laureatów, którzy oprócz satysfakcji oraz możliwości zgłębienia nieprzeciętnej i inspirującej postaci św. Maksymiliana Kolbe, Ewangelii wg św. Marka, uhonorowani zostali atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi, jak również indeksami kilku prestiżowych polskich uczelni, m.in. Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie czy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Wśród najlepszych z najlepszych, miejsce piąte wywalczyła uczennica naszego liceum, Zuzanna Kusiak z klasy II C. Laureatka ma kilka dni na podjęcie decyzji o wyborze uczelni, co w przypadku uczennicy drugiej klasy czteroletniego licem, nie jest sprawą prostą.

Reklamy

Gratulujemy sukcesu!

Zdjęcia z finału XV Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie »

(info i fot. LO Staszic)


Zobacz też:

Zuzanna Kusiak z hrubieszowskiego Staszica siódma w Polsce!

Zuzanna Kusiak z hrubieszowskiego Staszica siódma w Polsce!