Hrubieszów: Kupa grosza od dobrych ludzi! – ZDJĘCIA

Nie lada wyzwaniem dla 4 osób było liczenie i rozdzielanie tak pokaźnej kupy grosza, którą dobrzy ludzie wrzucili do puszek.

Reklamy

W środę zostały wpłacone pieniążki na konto Frania i Piotrusia, po 3100 z licytacji wycieczki do Macedonii, podczas Festiwalu Charytatywnego w Hrubieszowie. W czwartek zostały wpłacone pieniążki na konto Frania w kwocie 7526,40, z puszek rozstawionych w Kauflandzie w Hrubieszowie i we wszystkich sklepach w Werbkowicach. Dzisiaj zostanie wpłacone jeszcze po 300 złotych na konta chłopców.

Za każdym razem, kiedy liczymy pieniążki podarowane przez państwa, to miód się leje na nasze serca i utwierdzamy się jeszcze bardziej w przekonaniu, że warto prosić ludzi o pomoc, bowiem „ludzkie anioły” są zawsze obok.

Z wielkim napięciem i nadzieją czekamy na dobrą informację od mamy Frania, w sprawie wyjazdu na cewnikowanie serduszka w USA, czy będzie operacja i czy jest wszystko ok?

Jesteśmy w trakcie zakładania komitetów społecznych w MSWiA – zbiórki publiczne, w celu możliwości zbiórek do puszek dla 2 letniego Piotrusia Prokopa z Hrubieszowa, chorego na bardzo rzadki zespół Aicardiego-Gouteriesa
oraz dla Szymona Więcha z Hrubieszowa – na leczenie, rehabilitację i zakup protezy po amputacji lewej nogi.

Już wkrótce puszki będą rozstawione w sklepach w Hrubieszowie i w całym powiecie hrubieszowskim – oczywiście za zgodą właścicieli sklepów i innych lokali.

„Niech to dobro do Was powróci, dobrzy ludziska”!

­

Wiadomość z ostatniej chwili od mamy Frania:

Kochani dostaliśmy wspaniałą wiadomość. Zespół medyczny Profesora Hanleya podejmie się leczenia naszego Franka! Leczenie będzie jednak bardziej skomplikowane niż myśleliśmy, ale możliwe. Trudne ale z pomocą Pana Boga musi się udać.

Franio będzie miał dwie operacje serca i jeszcze jedno cewnikowanie serduszka. Pierwsza operacja juz niedługo. Napisaliśmy maila z prośbą o wyznaczenie terminu.

Czekamy również na nowy kosztorys leczenia uwzględniający obie operacje i cewnikowanie serca. Będziemy Was informować na bieżąco. Dziękujemy z całego serduszka. Nasz mały Franeczek dzielnie walczy o życie.

­

Linki do trwających zbiórek:

https://www.siepomaga.pl/piotrus-prokop?ts=adw-dynamic&gclid=CjwKCAjwruSHBhAtEiwA_qCppnZimvYUI-u9voiZH-N1Dnc8TBIGP6pc6zHHgTOC31QIhUTvICIEcRoCP7UQAvD_BwE

https://www.siepomaga.pl/serduszkofrania?ts=adw-dynamic&gclid=CjwKCAjwruSHBhAtEiwA_qCppqTBIFwjDvShNq1-WA8db_w1LPrBwjFoFH6GMaeCt5-TY0DJFKd8XRoCobcQAvD_BwE

­

Komitet Społeczny
Ratujmy Serduszko Frania
Danuta Muzyczka

(fot. nadesłane)


Zobacz też:

W Hrubieszowie „wybuchła bomba” dobroci i dobrej zabawy! – ZDJĘCIA

W Hrubieszowie „wybuchła bomba” dobroci i dobrej zabawy! – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie