28 maja 2024

W Hrubieszowie „wybuchła bomba” dobroci i dobrej zabawy! – ZDJĘCIA

11 lipca 2021 roku, na obiektach Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wybuchła bomba dobroci i dobrej zabawy – Charytatywny Festiwal dla Piotrusia i Frania!

Prawdziwi bohaterowie, dzięki którym udało się zebrać dla Piotrusia i Frania 27 524,48 są na poniższym plakacie i w naszych sercach.

Charytatywny Festiwal dla Piotrusia i Frania uważamy za udany. Artyści, Sponsorzy i Organizatorzy dali z siebie wszystko, bo cel był jeden – pomoc finansowa w leczeniu dwóch chłopców, którzy w tym momencie potrzebują naszej pomocy.

Pomimo tropikalnej pogody, publiczność na festiwalu w Hrubieszowie bawiła się świetnie, wspaniali artyści z całej Polski wprowadzali uczestników zabawy w prawdziwą euforię.

Ta najmłodsza publiczność oszalała podczas występu KACPRA BLONSKIEGO w utworze Eluwina, fanki piszczały, niczym kiedyś na występach boskiego Elvisa Presleya. Do zdjęcia z popularnym twórcą internetowej muzyki ustawiło się około 500 osób.

Jednocześnie z festiwalem, po drugiej stronie ulicy, na boisku treningowym, rozegrany został Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Piotrusia i Frania o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszów. W turnieju wzięło udział 9 drużyn i tutaj nie było przegranych, wszyscy razem uzbierali 2100 złotych.

Podczas imprezy zostały przeprowadzone też licytacje. Największą z nich była wycieczka dla dwóch osób do Macedonii, ufundowana przez biuro podróży Modena Travel z Hrubieszowa. Wycieczkę za 6700 zł wylicytował wspaniały dobroczyńca z Hrubieszowa, który w najbliższy piątek sfinalizuje zakup i kwota 6700 zł po połowie zostanie wpłacona na konto Piotrusia i Frania.

Nie ma takich słów, żeby podziękować wszystkim dobroczyńcom, którzy w tym dniu byli na stadionie w Hrubieszowie. Wielkie wyrazy wdzięczności płyną od najbliższych Piotrusia i Frania, bardzo wzruszeni i szczęśliwi serdecznie wszystkim Państwu dziękują.

3 letni Franio Rusieleweicz, rodem z Werbkowic, 13 lipca poleciał do USA, do kliniki profesora Hanleya na cewnikowanie serca. Trzymajmy bardzo mocno kciuki, żeby po tym badaniu Franio został zakwalifikowany do operacji, która uratuje mu życie!

2 letni Piotruś Prokop z Hrubieszowa jest chory na bardzo rzadki zespół wad wrodzonych Aicardiego – Gouteriesa. Jeżeli znajdą się środki finansowe, to być może Piotruś zakwalifikuje się do eksperymentalnego leczenia w Stanach Zjednoczonych.

Honorowy Patronat nad imprezą objęła Burmistrz Miasta Hrubieszów – MARTA MAJEWSKA. Patronat Medialny DISCO POLO MUSIC.

­

ORGANIZATORZY

Danuta Muzyczka, Paulina Banaszek, Mateusz Sołtysiak

­

(info: Danuta Muzyczka, fot. WoW Wiktor Żołnierczuk)


Zobacz też:

Piłkarski turniej charytatywny dla Piotrusia i Frania. Zebrano 2100 zł – ZDJĘCIA

Piłkarski turniej charytatywny dla Piotrusia i Frania. Zebrano 2100 zł – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie