Hrubieszów: Najlepsi w turnieju wiedzy pożarniczej [ZDJĘCIA]

W hrubieszowskim Starostwie Powiatowym, odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Reklamy

Zakwalifikowani uczestnicy do finału eliminacji powiatowych:

I grupa wiekowa (szkoły podstawowe klasy I-IV)

  1. Weronika Dominik – Publiczna Szkoła Podstawowa w Honiatyczach       – 22 pkt.
  2. Laura Nowińska – Szkoła Podstawowa w Mołodiatyczach                       – 20 pkt.
  3. Krystian Dołemski – Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie    – 18 pkt.
  4. Marcelina Serafin – Szkoła Podstawowa w Mirczu                                       – 15 pkt.

II grupa wiekowa (szkoły podstawowe klasy V-VIII)

  1. Maja Misiak – Szkoła Podstawowa w Trzeszczanach                                   – 18 pkt.
  2. Aleksandra Kulczyńska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie    – 15 pkt.
  3. Kacper Tomiło             – Szkoła Podstawowa w Husynnem                               – 15 pkt.
  4. Daria Adamczuk – Szkoła Podstawowa w Wiszniowie                              – 12 pkt.

III grupa wiekowa (szkoły ponadpodstawowe)

  1. Michał Kowalczuk – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie                   – 18 pkt.
  2. Karol Greluk             – Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie                   – 17 pkt.
  3. Andżelika Jachimczuk – Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie                   – 17 pkt.
  4. Łukasz Biszczak – Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie                   – 16 pkt.
  5. Piotr Jastrzębski – Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie                   – 16 pkt.
  6. Patryk Tyszko             – Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie                   – 15 pkt.
  7. Szymon Gruszczyński – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie                   – 13 pkt.
  8. Bartłomiej Łysiak             – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie                   – 12 pkt.
  9. Kacper Rosiński – Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie                   – 12 pkt.

W wyniku rozgrywek finałowych kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

 

I grupa wiekowa (szkoły podstawowe klasy I-IV)

  1. Weronika Dominik – Publiczna Szkoła Podstawowa w Honiatyczach       – 24 pkt.
  2. Laura Nowińska – Szkoła Podstawowa w Mołodiatyczach                       – 20 pkt.
  3. Krystian Dołemski – Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie    – 19 pkt.
  4. Marcelina Serafin – Szkoła Podstawowa w Mirczu                                       – 16 pkt.

II grupa wiekowa (szkoły podstawowe klasy V-VIII)

  1. Maja Misiak – Szkoła Podstawowa w Trzeszczanach                                    – 18 pkt.
  2. Kacper Tomiło             – Szkoła Podstawowa w Husynnem                               – 17 pkt.
  3. Aleksandra Kulczyńska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie    – 16 pkt.
  4. Daria Adamczuk – Szkoła Podstawowa w Wiszniowie                              – 13 pkt.

 

III grupa wiekowa (szkoły ponadpodstawowe)

  1. Michał Kowalczuk – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie                   – 20 pkt.
  2. Karol Greluk             – Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie                   – 19 pkt.
  3. Andżelika Jachimczuk – Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie                   – 18 pkt.
  4. Łukasz Biszczak – Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie                   – 17 pkt.
  5. Piotr Jastrzębski – Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie                   – 16 pkt.
  6. Patryk Tyszko             – Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie                   – 15 pkt.
  7. Szymon Gruszczyński – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie                   – 13 pkt.
  8. Bartłomiej Łysiak             – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie                   – 12 pkt.
  9. Kacper Rosiński – Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie                   – 12 pkt.

I grupa wiekowa (szkoły podstawowe klasy I-IV)

  1. Weronika Dominik – Publiczna Szkoła Podstawowa w Honiatyczach       – 22 pkt.
  2. Laura Nowińska – Szkoła Podstawowa w Mołodiatyczach                       – 20 pkt.
  3. Krystian Dołemski – Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie    – 18 pkt.
  4. Marcelina Serafin – Szkoła Podstawowa w Mirczu                                       – 15 pkt.

II grupa wiekowa (szkoły podstawowe klasy V-VIII)

  1. Maja Misiak – Szkoła Podstawowa w Trzeszczanach                                   – 18 pkt.
  2. Aleksandra Kulczyńska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie    – 15 pkt.
  3. Kacper Tomiło             – Szkoła Podstawowa w Husynnem                               – 15 pkt.
  4. Daria Adamczuk – Szkoła Podstawowa w Wiszniowie                              – 12 pkt.

III grupa wiekowa (szkoły ponadpodstawowe)

  1. Michał Kowalczuk – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie                   – 18 pkt.
  2. Karol Greluk             – Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie                   – 17 pkt.
  3. Andżelika Jachimczuk – Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie                   – 17 pkt.
  4. Łukasz Biszczak – Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie                   – 16 pkt.
  5. Piotr Jastrzębski – Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie                   – 16 pkt.
  6. Patryk Tyszko             – Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie                   – 15 pkt.
  7. Szymon Gruszczyński – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie                   – 13 pkt.
  8. Bartłomiej Łysiak             – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie                   – 12 pkt.
  9. Kacper Rosiński – Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie                   – 12 pkt.

W wyniku rozgrywek finałowych kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

 

I grupa wiekowa (szkoły podstawowe klasy I-IV)

  1. Weronika Dominik – Publiczna Szkoła Podstawowa w Honiatyczach       – 24 pkt.
  2. Laura Nowińska – Szkoła Podstawowa w Mołodiatyczach                       – 20 pkt.
  3. Krystian Dołemski – Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie    – 19 pkt.
  4. Marcelina Serafin – Szkoła Podstawowa w Mirczu                                       – 16 pkt.

II grupa wiekowa (szkoły podstawowe klasy V-VIII)

  1. Maja Misiak – Szkoła Podstawowa w Trzeszczanach                                    – 18 pkt.
  2. Kacper Tomiło             – Szkoła Podstawowa w Husynnem                               – 17 pkt.
  3. Aleksandra Kulczyńska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie    – 16 pkt.
  4. Daria Adamczuk – Szkoła Podstawowa w Wiszniowie                              – 13 pkt.

 

III grupa wiekowa (szkoły ponadpodstawowe)

  1. Michał Kowalczuk – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie                   – 20 pkt.
  2. Karol Greluk             – Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie                   – 19 pkt.
  3. Andżelika Jachimczuk – Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie                   – 18 pkt.
  4. Łukasz Biszczak – Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie                   – 17 pkt.
  5. Piotr Jastrzębski – Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie                   – 16 pkt.
  6. Patryk Tyszko             – Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie                   – 15 pkt.
  7. Szymon Gruszczyński – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie                   – 13 pkt.
  8. Bartłomiej Łysiak             – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie                   – 12 pkt.
  9. Kacper Rosiński – Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie                   – 12 pkt.

­

­

(źródło i fot. KP PSP w Hrubieszowie)


Zobacz też:

Hrubieszów: Mamy pierwszy w powiecie rodzinny dom dziecka!

Hrubieszów: Mamy pierwszy w powiecie rodzinny dom dziecka!