17 lipca 2024

Hrubieszów: Nowi policjanci [ZDJĘCIA]

Kolejnych 67 nowych funkcjonariuszy wstąpiło w szeregi lubelskiej Policji. Zasilą między innymi komendę w Hrubieszowie.

Reklamy

Wczoraj, na placu przed Komendą Wojewódzką Policji w Lublinie ślubowanie złożyło 67 nowych funkcjonariuszy. W szeregach lubelskiej Policji powitał ich Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie – nadinspektor Artur Bielecki. Z jego rąk nowi stróże prawa otrzymali legitymacje służbowe.

Wśród grupy funkcjonariuszy przyjętych w szeregi lubelskiego garnizonu jest 50 mężczyzn i 17 kobiet.

Reklamy

Po ukończeniu szkolenia podstawowego, nowi stróże prawa zasilą szeregi komend: w Białej Podlaskiej, Chełmie, Hrubieszowie, Kraśniku, Lublinie, Łęcznej, Opolu Lubelskim, Parczewie, Puławach, Świdniku, Tomaszowie Lubelskim, Włodawie, Zamościu oraz OPP w Lublinie.

To już czwarty nabór do Policji Lubelskiej w tym roku. Łącznie przyjęto już 179 nowych funkcjonariuszy. Kolejne nabory w tym roku odbędą się w październiku i grudniu.

Reklamy

Informacje o przebiegu procedury rekrutacyjnej, warunkach, jakie trzeba spełnić, by zostać policjantem oraz wymaganych dokumentach rozpoczynających dobór, można uzyskać w Sekcji Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, przy ulicy Narutowicza 73 oraz pod numerem telefonu 47 811 46 55.

Zobacz też:

Hrubieszów: Nabór na strażników działu ochrony w zakładzie karnym. Sprawdź warunki i wynagrodzenie

Zerknij na Instagram →źródło i fot. KWP Lublin