20 lipca 2024

Hrubieszów: Odpowiedzą za posiadanie marihuany, mefedronu i kokainy

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za posiadanie marihuany, mefedronu i kokainy. W przeszukaniu ich mieszkań pomogli przewodnik z psem służbowym z zakładu karnego.

Reklamy

Hrubieszowscy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców Hrubieszowa w wieku 34 i 36-lat, którzy odpowiedzą przed sądem za posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

Policjanci zatrzymali ich w godzinach porannych, na jednej z głównych ulic miasta, kiedy szli do sklepu. Jeden z nich na widok policjantów wyrzucił plastikowy pojemnik z białym proszkiem na chodnik.

Reklamy

Funkcjonariusze osadzili mężczyzn w policyjnym areszcie i wspólnie z przewodnikiem oraz psem służbowym z Zakładu Karnego w Hrubieszowie – pojechali przeszukać ich mieszkania. Znaleźli tam między innymi marihuanę, mefedron, kokainę oraz ponad 9 tysięcy złotych w gotówce.

Obaj mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem za posiadanie znacznej ilości narkotyków. W piątek Sąd Rejonowy w Hrubieszowie zastosował wobec 36-letniego mieszkańca miasta środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Reklamy

­

(źródło i fot. KPP Hrubieszów / aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak)


Zobacz też:

Gmina Horodło: Śmiertelny wypadek na wózku widłowym – ZDJĘCIA

Gmina Horodło: Śmiertelny wypadek na wózku widłowym – ZDJĘCIA


https://lykoland.com/