Hrubieszów: Sierżant Lew odwiedził przedszkolaki

Dzisiaj, hrubieszowscy policjanci, wspólnie ze swoją maskotką – sierżantem Lwem, spotkali się z dziećmi i ich wychowawcami w Niepublicznym Przedszkolu Integracyjnym „Fantazja” w Hrubieszowie.

Reklamy

Hrubieszowscy policjanci podczas wakacji spotykają się z przedszkolakami i ich wychowawcami, aby porozmawiać o bezpieczeństwie. Dzisiaj odwiedzili dzieci z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego FANTAZJA w Hrubieszowie.

Funkcjonariusze przypomnieli podstawowe zasady zachowania się w domu, na podwórku i na drodze. Mówili również o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas wakacyjnego odpoczynku nad wodą. Dzieci dowiedziały się, jak należy bezpiecznie korzystać z uroków lata.

Policjanci poruszyli także tematykę bezpieczeństwa na drodze, chociażby podczas przechodzenia przez przejścia dla pieszych. Wskazali, jak ważna jest rola elementów odblaskowych w zwiększaniu widoczności.

Dużo uśmiechu i radości wśród maluchów wywołała wizyta maskotki hrubieszowskiej policji – sierżanta Lwa. Przedszkolaki chętnie witały się z pluszakiem i robiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

­

(info i fot. KPP Hrubieszów / aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak)


Zobacz też:

Areszt dla kierowcy ciężarówki, który spowodował tragiczny wypadek hrubieszowskiego busa

Areszt dla kierowcy ciężarówki, który spowodował tragiczny wypadek hrubieszowskiego busa


LubieHrubie na Instagramie