Hrubieszów: Szpital wstrzymuje odwiedziny pacjentów!

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie informuje, że od dnia dzisiejszego wstrzymane zostają odwiedziny pacjentów w oddziałach szpitalnych.

Reklamy

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie, mając na uwadze przede wszystkim dobro i bezpieczeństwo pacjentów, w związku z zaostrzającą się sytuacją epidemiczną COVID-19, od dnia 21.10.2021 r. wstrzymuje odwiedziny pacjentów w oddziałach szpitalnych.

W szczególnych sytuacjach, związanych głównie ze złym stanem pacjenta, odwiedziny osoby bliskiej będą możliwe po uprzednim uzyskaniu zgody kierownika oddziału lub osoby przez niego upoważnionej oraz z zastosowaniem reżimu sanitarnego.

Rodzina i bliscy będą mogli dostarczyć pacjentowi niezbędne artykuły spożywcze, przemysłowe, higieniczne – prosimy o zastosowanie się do zaleceń umieszczonych na drzwiach wejściowych do oddziału, w którym pacjent przebywa.

Wprowadzenie tych zasad jest konieczne, aby zapobiec wzrostowi liczby zakażeń, wystąpieniu ognisk epidemicznych, a co za tym idzie wstrzymaniu przyjęć do oddziałów szpitalnych.

Dyrekcja i Pracownicy SP ZOZ w Hrubieszowie liczą na zrozumienie i poparcie ze strony lokalnej społeczności.

­

Info:  SPZOZ w Hrubieszowie


Zobacz też:

Policja poszukuje świadków wypadku, w którym uczestniczył bus z Hrubieszowa. Zmarły 4 osoby (ZDJĘCIA)

Policja poszukuje świadków wypadku, w którym uczestniczył bus z Hrubieszowa. Zmarły 4 osoby (ZDJĘCIA)

LubieHrubie na Instagramie