Hrubieszów: Wielki sukces Oliviera (ZDJĘCIA)

Uczeń hrubieszowskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, Olivier Florek, zajął III miejsce w finale III Ogólnopolskiego Festiwalu Wokalnego Osób z Niepełnosprawnościami „Zaczarowany Mikrofon”.

Reklamy

Gliwice znów okazały się dla nas szczęśliwe! W finale III Ogólnopolskiego Festiwalu Wokalnego Osób z Niepełnosprawnościami „Zaczarowany Mikrofon” uczeń hrubieszowskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, Olivier Florek, zajął III miejsce!!! Ponadto kolejny raz otrzymał Nagrodę Publiczności.

Wiemy, że ten sukces to wynik pracy wielu osób, ale muszę tu podkreślić rolę Rodziców Oliviera. To dzięki ich ogromnemu zaangażowaniu, od wspólnych śpiewów w domu po finansowanie kolejnych eskapad i wożenie nas do Gliwic, możliwe było, by uczeń i nauczyciel skupili się na szlifowaniu talentu.

I jeszcze jedna refleksja – nagrodę publiczności zawdzięczamy naszym festiwalowym i gliwickim przyjaciołom. Kto raz posłuchał Oliviera i porozmawiał z nim, musiał „zarazić” się jego radością życia, szczerością i optymizmem. Wydaje się więc, że kształtowany talent i otwartość na ludzi to najlepsza recepta na sukces.

tekst i fot. I. Szwanc / PZPSW Hrubieszów


Zobacz też:

Darmowe badania cytologiczne w SP ZOZ w Hrubieszowie

Darmowe badania cytologiczne w SP ZOZ w Hrubieszowie