Hrubieszów: Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu Narutowicza i Prusa [ZDJĘCIA]

Wczoraj rano doszło do zderzenia dwóch aut osobowych na skrzyżowaniu ulic Narutowicza i Prusa w Hrubieszowie.

Reklamy

– W dniu 6.08.2022 roku o godzinie 10:08 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o kolizji dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulicy Narutowicza oraz Prusa w Hrubieszowie – informuje st. kpt Marcin Lebiedowicz z hrubieszowskiej Straży Pożarnej. – Po przybyciu na miejsce zdarzenia dwóch zastępów Państwowej Straży Pożarnej zastano kolizję dwóch pojazdów blokując jeden pas ruchu. Osoby poszkodowane samodzielnie opuściły pojazdy przed przybyciem straży pożarnej. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca prowadzonych działań, zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi. Jedna osoba została przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala celem wykonania dodatkowych badań. Na miejscu zdarzenia przed przybyciem służb znajdował się druh z OSP Hrubieszów Daniel Zubko, który udzielił pomocy osobom biorącym w zdarzeniu oraz odłączył zasilanie w pojazdach.

W działaniach na miejscu zdarzenia udział brała Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz 2 jednostki JRG Hrubieszów (łącznie 6 strażaków). Interwencja trwała 1 godzinę i 23 minuty.

Reklamy

Jak informują strażacy, prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Dokładne okoliczności i przebieg kolizji ustalą hrubieszowscy policjanci.

­

­

­

(źródło: KP PSP Hrubieszów / info. st. kpt Marcin Lebiedowicz, foto. st. kpt. Damian Franiak)


Zobacz też:

Tragiczny wypadek w Werbkowicach. Nie żyje kierowca skutera [ZDJĘCIA]

Tragiczny wypadek w Werbkowicach. Nie żyje kierowca skutera [ZDJĘCIA]