Hrubieszowskie Morsy rozpoczęły sezon i zapraszają! (ZDJĘCIA)

Hrubieszowskie Morsy rozpoczęły sezon zimowych kąpieli już kilka tygodni temu i serdecznie zapraszają każdego, kto ma ochotę wzmocnić swoją odporność i spędzać czas w miłym, wesołym towarzystwie.

Reklamy

Sezon 2021/2022 zaczął się od integracji z klubami morsów z okolic, między innymi z Krasnostawskimi Karpiami, Leśniowskimi Morsami, „Morsami z Corsy” z Łęcznej, Chełmskimi Morsami i innymi z województwa lubelskiego.

Kąpiele odbywały się już nad zalewem Maczuły, w Matczu oraz w Kryłowie, ale najważniejszym miejscem do wspólnego hartowania się jest oczywiście hrubieszowska Huczwa. Spotkania odbywają się w każdą niedzielę i środę.

Reklamy

Hrubieszowskie Morsy co roku włączają się chętnie w akcje charytatywne. Zebrane podczas niedawnych mikołajek środki wraz ze słodyczami przekazały potrzebującej rodzinie z Hrubieszowa.

Kolorem klubowym Hrubieszowskich Morsów jest ciemna czerwień, po czapkach w tym kolorze wraz z logiem przygotowanym przez Tomasza Bruno Brudnowskiego można rozpoznać hrubieszowski klub na zlotach i wspólnych wydarzeniach. Wśród kolorowych czapek innych klubów zachwalają zdrowe konsekwencje regularnego przebywania w zimnej wodzie i dumnie promują Hrubieszów.

Osoby, które choć przez chwilę pomyślały, że ciekawie byłoby spróbować morsowania prosimy o kontakt poprzez profil na Facebooku: Hrubieszowskie Morsy:

https://www.facebook.com/cieplowzimnejwodzie

­

(info i fot. Hrubieszowskie Morsy / KS)


Zobacz też:

Nowy rekord – 67 morsów w Huczwie! Za nami I Zlot Morsów w Hrubieszowie

Nowy rekord – 67 morsów w Huczwie! Za nami I Zlot Morsów w Hrubieszowie