23 kwietnia 2024

Komitet Społeczny Ratujmy Serduszko Frania dziękuje! – ZDJĘCIA

Komitet Społeczny Ratujmy Serduszko Frania informuje o zakończeniu zbiórek do puszek, na operację serduszka dla Frania Rusielewicza.

W mijającym tygodniu zostały wpłacone na konto Frania pieniążki z dwóch puszek. Pięknym gestem wobec pomocy dla Frania na koniec zbiórki zareagował Środowiskowy Dom Samopomocy w Modryniu, w gminie Mircze.

5 sierpnia, podczas koncertu „Twoja twarz brzmi znajomo”, uczestnicy, pracownicy GOK, Urzędu Gminy Mircze, rodziny uczestników i widzowie wrzucili do puszki 743,06 zł.

10 sierpnia 2021 kończy się zbiórka dla Frania na siepomaga.pl. Cel został osiągnięty! Oprócz tego została przyznana refundacja pierwszej operacji ze środków z funduszu leczenia zagranicznego Ministerstwa Zdrowia.

Dzięki przyjaznym dłoniom wspaniałych ludzi, udało się od 23 stycznia 2021 zebrać do puszek i wpłacić na konto Frania 56 128,89 zł. Państwa bezinteresowna życzliwość i dobre serca, dały nadzieję na bezcenny dar życia najbliższym Frania, jak i wszystkim tym, którzy zaangażowali się bardzo mocno w organizację zbiórek.

Trzymajmy bardzo mocno kciuki, za powodzenie zabiegów operacyjnych Frania i niech wraca do Polski zdrowy i szczęśliwy.

Dziękujemy wszystkim dobroczyńcom za to, że nigdy nie zamknęli przed nami drzwi, dziękujemy za postawę pełną szacunku i wrażliwości na chorobę i pomoc dla małego chłopczyka.

Od MSWiA dostaliśmy pozwolenie na zbiórki dla Frania na terenie całej Polski do 23.01.2022. W związku z tym nie zamykamy działalności Komitetu, będziemy bacznie obserwować i być w pogotowiu, bo nikt nie wie, co może się wydarzyć.

­

Z wyrazami szacunku i poważania dla „Franiołów” z wdzięczną pamięcią za okazane dobro!

Komitet Społeczny Ratujmy Serduszko Frania

(fot. DM – nadesłane)


Zobacz też:

W Hrubieszowie „wybuchła bomba” dobroci i dobrej zabawy! – ZDJĘCIA

W Hrubieszowie „wybuchła bomba” dobroci i dobrej zabawy! – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie