28 kwietnia 2024

Magda Olchowska najlepsza w województwie i ósma w Polsce [ZDJĘCIA]

W czwartek 31 sierpnia 2023 r. w Toruniu, odbyły się ogólnopolskie biegi przełajowe Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie, w których udział wzięło czworo młodych zawodników MKS Unia Hrubieszów, biorących udział w programie „Lekkoatletyka dla każdego”, działającym przy klubie.

Najlepiej zaprezentowała się MAGDALENA OLCHOWSKA (SP 3 Hrubieszów), która w biegu na 1000m w kategorii U14 zajęła 8 miejsce, natomiast JULIA CZERWIŃSKA (SP Horodło) była 84.

W biegu chłopców na dystansie 800 m w kategorii U12 DANIEL SEKULSKI (SP 2 Hrubieszów) zajął 49 miejsce, a ROBERT KRAJ (SP 1 Hrubieszów) zajął 72 miejsce.

Najlepszym miejscem spośród wszystkich startujących zawodników z województwa lubelskiego może poszczycić się Magdalena Olchowska.