25 września 2023

Policjant z Hrubieszowa lubelskim Dzielnicowym Roku! [ZDJĘCIA]

Funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie asp. szt. Krzysztof Jańczuk okazał się być najlepszym lubelskim Dzielnicowym Roku.

Reklamy

Za nami kolejna edycja konkursu na najlepszego lubelskiego Dzielnicowego Roku, w którym 38 policjantów z komend miejskich oraz powiatowych zmierzyło się w trzech konkurencjach.

Konkurs rozpoczął się od testu, który składał się z pytań poświęconych zagadnieniom, z którymi na co dzień mają do czynienia policjanci dzielnicowi.

Reklamy

Kolejną konkurencją było strzelanie z broni służbowej na strzelnicy KWP w Lublinie, gdzie funkcjonariusze prezentowali swoje umiejętności strzeleckie.

Ostatnią konkurencją była symulacja przyjęcia interesantów.

Reklamy

Po jej zakończeniu, na podstawie uzyskanych wyników przez dzielnicowych oraz kierowników rewiru, wyłoniono 3 najlepszych dzielnicowych oraz jednego najlepszego Kierownika Rewiru Dzielnicowych.

Tytuł „Dzielnicowego Roku” zdobył Funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie asp. szt. Krzysztof Jańczuk. Drugie miejsce zajął sierż. szt. Damian Jędrys z Komendy Powiatowej Policji w Rykach. Trzecie miejsce mł. asp. Sebastian Janicki z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Najlepszym Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych okazał się asp. szt. Tomasz Borychowski z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

Laureaci etapu wojewódzkiego otrzymali gratulację z rąk pani Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie nadkom. Doroty Gil.

Dzielnicowi, którzy zajęli I i II miejsce oraz Kierownik Rewiru Dzielnicowych, który zajął I miejsce, będą reprezentować Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie w finale XIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku” w Szkole Policji w Katowicach w dniach 17 – 20 października 2023 roku – informuje młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska z Policji Lubelskiej.źródło i fot. Policja Lubelska


Hrubieszów: (Nie)markowa odzież zatrzymana przez KAS w jednym ze sklepów [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: (Nie)markowa odzież zatrzymana przez KAS w jednym ze sklepów [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →