Zróbmy szybką akcję i pomóżmy!!! Czasami tak w naszym ludzkim życiu bywa, że zły los kładzie kłody komuś pod nogi od zawsze. Ale są wśród nas dobrzy ludzie, którzy nie dadzą zginąć i podadzą pomocną dłoń!

Reklamy

Bardzo potrzebuje naszej pomocy młoda dziewczyna z Hrubieszowa, która z różnych względów musiała się wyprowadzić z rodzinnego domu i w dodatku zaopiekować małym braciszkiem. Dostała malutkie mieszkanko na poddaszu tj. jeden pokoik 25 m, który musi służyć też, jako kuchnia.

Potrzebująca młoda dziewczyna nie ma stałej pracy, czasami ktoś znajomy bierze ją do sprzątania domów i za zarobione pieniążki kupiła sobie i bratu, jedynie łóżko do spania.

Reklamy

Siostra razem ze swoim małym braciszkiem potrzebują, do codziennej egzystencji: małej lodówki, jakieś niewielkie mebelki funkcjonalne, czyli komodę i szafki, żeby schować ubrania, potrzebują też ręczników i pościeli. Gdyby ktoś z Państwa miał do oddania damskie ubrania o rozmiarze M, to bardzo by się przydały młodej dziewczynie.

Rozmawiałam z panią z Hrubieszowa, która wspólnie z innymi pomaga jej, ale jeszcze dużo brakuje – powiedziała też, że tej dziewczynie warto pomóc, bo to bardzo pracowita i uczciwa dziewczyna, której los nie oszczędził życiowych i niezawinionych zakrętów.

To mieszkanko jest tak malutkie, że pewnie trzeba by było zamówić mebelki na wymiar, w związku z tym mam propozycję…

Może zróbmy zrzutkę dla siostry i jej braciszka na niewielkie mebelki – jest taka pani z Hrubieszowa, która zna ich sytuację i będzie też „ministrem finansów” i zamówi do domu co trzeba

Gdyby ktoś z państwa chciał pomóc to proszę dzwonić na numer 601 341 445.

­

Danuta Muzyczka

P.S. Mam już 100 złotych od miłego pana z Werbkowic…


Zobacz też:

Odcinkowy pomiar prędkości w Hrubieszowie?

Odcinkowy pomiar prędkości w Hrubieszowie?

LubieHrubie na Instagramie